200 DODATKOWYCH NIEODPŁATNYCH SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE DLA OSÓB POWYŻEJ 65 ROKU ŻYCIA ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ GŁOGÓW

Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. informuje o możliwości wykonania 200 dodatkowych, nieodpłatnych szczepień w ramach programu profilaktyki zdrowotnej dotyczącego szczepień przeciwko grypie u osób powyżej 65 roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Pacjenci, w ramach programu, będą mieli wykonane badanie lekarskie – kwalifikację do szczepienia, szczepienie przeciw grypie, a także otrzymają zaświadczenie o szczepieniu.

Rejestracja pacjentów do programu  odbywać  się będzie  w trybie „bez skierowania” wyłącznie telefonicznie pod nr tel. 609 312 462 w dniach 19 i 20 listopada 2020 w godzinach od 08:00 do 14:45.

Przy szczepieniu każdy Pacjent zobowiązany będzie do okazania dowodu tożsamości lub zaświadczenia, potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Badania i szczepienia odbywać się będą w gabinecie lekarskim  w POZ, przy ul. Kościuszki 15 a.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.