Dzień Zdrowia z Głogowskim Szpitalem Powiatowym

Zarząd i Pracownicy Głogowskiego Szpitala Powiatowego spółka z o.o. uprzejmie zapraszają do udziału w  wydarzeniu  plenerowo-edukacyjnym pod nazwą Dzień Zdrowia z Głogowskim Szpitalem Powiatowym, którego celem jest promocja zdrowia wśród  mieszkańców powiatu.

Organizatorem imprezy  jest Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. pod patronatem Starosty Głogowskiego i Prezydenta Głogowa.

Wydarzenie odbędzie się na terenie parku szpitalnego w dniu 7 września 2019 roku (rozpoczęcie – godzina 11.00; planowane zakończenie – godzina 17.00).

W programie przewidziano ambulatoryjne porady lekarskie, możliwość bezpłatnego pomiaru ciśnienia i poziomu cukru, możliwość skorzystania z masażu leczniczego, prezentacje firm z branży medycznej, gry, zabawy i konkursy dla dzieci oraz poczęstunek.