Aktualności

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O. O. POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO – REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)

Główne zadania na stanowisku: przygotowywanie i bieżące prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Wymagane wykształcenie: min. średnie, preferowane wyższe o kierunku prawo lub administracja.

Wymagania dodatkowe: minimum roczne doświadczenie zawodowe – mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, biegła obsługa komputera, w szczególności arkusza kalkulacyjnego oraz edytorów tekstu.

Wymagane cechy: samodzielność, dokładność, sumienność, systematyczność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres sekretariat@szpital.glogow.pl w terminie do dnia 28 stycznia 2021 r.