Galeria zdjęć

Miedziowi dla Medyków


14 maja w głogowskim Hospicjum odbyła się wyjątkowa uroczystość Miedziowi dla Medyków”. Podczas drugiej edycji wydarzenia, Tarczę Świętego Floriana otrzymała Joanna Laszczowska, Pielęgniarka Oddziałowa Hospicjum.

To niezwykle ważne, że znajdujemy moment aby zatrzymać się i powiedzieć „ dziękuję” tym, którzy każdego dnia są blisko drugiego człowieka – często w najtrudniejszych chwilach jego życia. Dziękujemy wszystkim medykom, pielęgniarkom, opiekunom, rehabilitantom- całym zespołom medycznym – za profesjonalizm, empatię i codzienną pracę wykonywaną z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo się cieszę, że dwie tak ważne dla naszego miasta społeczności i pracodawcy – Huta Miedzi Głogów oraz Szpital Głogowski – mogą spotkać się w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku. Dziękujemy „ Miedziowym” za obecność, pamięć i docenienie pracy Medyków. To dla szpitala naprawdę ważny gestpodsumowała Anna Max wiceprezes Zarządu Szpitala Głogowskiego.



Galeria zdjęć