NIEODPŁATNE BADANIA – USG PIERSI DLA MIESZKANEK POWIATU GŁOGOWSKIEGO

Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o.  informuje, że od dnia 16.06.2020 r. wznowiona została rejestracja na nieodpłatne badania – USG PIERSI dla mieszkanek Powiatu Głogowskiego.

Świadczenia realizowane są w Pracowni USG przez lek. Małgorzatę Sierpowską, specjalistę radiologa.

W ramach wizyty Pacjentka uzyskuje:

• badanie USG piersi wraz z opisem i konsultacją lekarza specjalisty radiologa,
  • zalecenia – w przypadku wykrycia niepokojących zmian.

Kolejna tura rejestracji do programu rozpocznie się w dniu 31.08.2020 r. w Centralnej Rejestracji (w holu głównym szpitala) – zarejestrowanych zostanie 30 osób.

Kolejne daty rejestracji na badania zostaną podane w terminie późniejszym na stronie www.szpital.glogow.pl

Przy rejestracji Pacjentka otrzyma skierowanie na badanie USG, z wyznaczoną datą badania.

Przy rejestracji Pacjentka zobowiązana będzie do okazania dowodu tożsamości lub zaświadczenia, potwierdzającego zameldowanie na terenie Powiatu Głogowskiego.