NIEODPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE DLA OSÓB POWYŻEJ 65 ROKU ŻYCIA ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ GŁOGÓW

Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. informuje, że od dnia 30.09.2020 r. do  30.11.2020 r. realizowany będzie Program profilaktyki zdrowotnej w zakresie szczepień profilaktycznych przeciwko grypie  u osób powyżej  65 roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Pacjenci, w ramach programu, będą mieli  wykonane badanie lekarskie – kwalifikację do szczepienia, szczepienie przeciw grypie, a także otrzymają zaświadczenie o szczepieniu.

Rejestracja pacjentów  do programu  odbywać  się będzie  w trybie „bez skierowania” i możliwa będzie od dnia 30.09.2020 r. Rejestracji POZ   – w budynku przychodni, przy ul. Kościuszki 15 a.

Przy szczepieniu każdy Pacjent zobowiązany będzie do okazania dowodu tożsamości lub zaświadczenia, potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Badania i szczepienia odbywać się będą w  gabinecie lekarskim w POZ, przy ul. Kościuszki 15 a.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt – Podstawowa Opieka Zdrowotna  – 76 832 03 01