Oddział Chorób Wewnętrznych zmienia swoje oblicze

W dniu dzisiejszym (2 lipca 2018 r.) na Oddziale Chorób Wewnętrznych trwa wymiana wyposażenia w salach Pacjentów.

Dzięki środkom otrzymanym z Powiatu Głogowskiego, możliwy był zakup nowoczesnego wyposażenia o wartości ponad 500 tys. zł,  w skład którego wchodzą:

• 48 łóżek, sterowanych elektrycznie
  • wysokiej jakości materace, w tym przeciwodleżynowe zmiennociśnieniowe,
  • funkcjonalne, lekkie szafki przyłóżkowe,
  • specjalistyczny sprzęt diagnostyczny.

– Niezmiernie cieszy nas zakup nowych łóżek, gdyż te używane dotychczas są bardzo wysłużone. Nowo zakupione łóżka, to zupełnie inna jakość i zwiększony komfort dla hospitalizowanych Pacjentów. Łóżka wyposażone są w wysokiej jakości materace, w dużej części, przeciwodleżynowe oraz barierki zapewniające bezpieczeństwo Pacjentów. Każde łóżko ma elektryczne sterowanie umożliwiające płynną zmianę pozycji chorego – powiedziała Pani Anna Lech, Pielęgniarka Oddziałowa.