PROGRAM Profilaktyka, diagnostyka i leczenie raka gruczołu krokowego 2020 r.

Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o.  informuje, że od dnia 03.02.2020  roku realizować będzie program „Profilaktyka, diagnostyka i leczenie raka gruczołu krokowego – 2020 r.”.  Programem objętych zostanie 500 mężczyzn powyżej 45 r. ż. – mieszkańców Powiatu Głogowskiego.

Program finansowany  jest ze środków Powiatu Głogowskiego i KGHM Polska Miedź S.A.

Świadczenia w ramach programu, realizowane będą w Poradni Urologicznej przez dr n. med. Marka Chuchlę, specjalistę urologa.

Każdy Pacjent w ramach  wizyty będzie miał wykonane:

• badanie laboratoryjne (PSA) wraz z analizą wyników,
  • badanie USG układu moczowego i jego ocenę,
  • konsultację specjalistyczną przez lekarza urologa,
  • wydanie zaleceń do dalszego postępowania w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

Rejestracja Pacjentów do programu odbywać się będzie wyłącznie osobiście, w trybie „bez skierowania” i możliwa będzie od dnia 29.01.2020 roku w Centralnej Rejestracji – w holu głównym szpitala.

Przy rejestracji Pacjent zobowiązany będzie do okazania dowodu tożsamości lub zaświadczenia, potwierdzającego zameldowanie na terenie powiatu głogowskiego.

Przy rejestracji Pacjent otrzyma:

• skierowanie na badanie laboratoryjne,
  • termin z wyznaczoną datą i godziną wizyty specjalistycznej.

Uwaga: pobranie krwi na badania laboratoryjne  odbywać się będą Poradni Urologicznej, przy
ul. Kościuszki  15  (parter, obok Centralnej Rejestracji, w budynku głównym szpitala) w godzinach 8:00- 11:00, w wyznaczone podczas rejestracji dni. Pacjent na badanie krwi powinien zgłosić się na czczo.

Pacjent biorący udział w programie, otrzyma kartę badania z informacją  o przebiegu konsultacji.

Program profilaktyka i leczenie raka gruczołu krokowego