Aktualności

Program profilaktyki zdrowotnej w zakresie szczepień profilaktycznych przeciwko grypie

Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o.  z informuje, że   w okresie od dnia 03.10.2019 r. do 30.11.2019 r. realizować będzie program profilaktyki zdrowotnej w zakresie szczepień profilaktycznych przeciwko grypie u osób powyżej 65 roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Program finansowany jest przez Gminę Miejską Głogów.

W ramach programu, Pacjent będzie miał wykonane:

• badanie lekarskie – kwalifikację do szczepienia,
  • szczepienie przeciw grypie,
  • wydanie zaświadczenia o szczepieniu.

Rejestracja pacjentów  do programu  odbywać  się będzie  w trybie „bez skierowania” i możliwa będzie od dnia 03.10.2019 r. w  Rejestracji Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)   – w budynku przychodni przy  ul. Kościuszki 15 a.
Przy rejestracji do programu, Pacjent zobowiązany będzie do okazania dowodu tożsamości, potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Przy rejestracji Pacjent otrzyma:

• termin z wyznaczoną datą i godziną badania lekarskiego oraz szczepienia.

Badania i szczepienia odbywać się będą w gabinecie lekarskim w POZ przy ul. Kościuszki 15 a.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Komórka  do kontaktu : Podstawowa Opieka Zdrowotna 76 832 03 01