Aktualności, Programy profilaktyczne, Strona poradni

Program profilaktyki zdrowotnej w zakresie szczepień profilaktycznych przeciwko grypie.

Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.  z informuje, że   w okresie od dnia 25.09. 2017 r. do 30.11.2017 r. realizować będzie Program profilaktyki zdrowotnej w zakresie szczepień profilaktycznych przeciwko grypie  u osób powyżej  65 roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Program finansowany  przez Gminę Miejską Głogów.

Każdy pacjent w ramach programu będzie miał  wykonane:

• badanie lekarskie – kwalifikację do szczepienia
  • szczepienie przeciw grypie
  • wydanie zaświadczenia o szczepieniu

Rejestracja pacjentów  do programu  odbywać  się będzie  w trybie „bez skierowania” i możliwa będzie od dnia 25.09.2017 r. w:

• Centralnej Rejestracji – w holu szpitala
  • oraz w Rejestracji POZ – w budynku przychodni przy ul. Kościuszki 15a

Pierwsze szczepienia  odbędą się  02.10.2017 r.

Przy rejestracji do programu, Pacjent zobowiązany będzie do okazania dowodu tożsamości, potwierdzającym zameldowanie na terenie Gminy Miejskiej Głogów.  Przy rejestracji Pacjent otrzyma:

• skierowanie na badanie kwalifikacyjne przed szczepieniem,
  • termin z wyznaczoną datą i godziną  badania i szczepienia.

Badania i szczepienia odbywać się będą w:

• gabinecie lekarskim w POZ przy ul. Kościuszki 15a
  • ambulatorium w  budynku głównym Szpitala, przy ul. Kościuszki 15, na parterze.

Kontakt : Podstawowa Opieka Zdrowotna, tel. 76 833 03 01