UWAGA, NOWA LOKALIZACJA PUNKTU SZCZEPIEŃ NA TERENIE SZPITALA

• Informujemy, że Punkt Szczepień przeciw COVID-19 (zlokalizowany dotychczas w prawym skrzydle budynku szpitala) – z dniem 9 listopada 2021 r. – zostaje przeniesiony do pomieszczeń w lewej części budynku szpitala (patrząc od wejścia głównego). Mapka z oznaczonym preferowanym wejściem bocznym dla pacjentów przybywających na szczepienia, w załączeniu).
  • Ponadto przypominamy, że Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19 (który wcześniej mieścił się w Klubie MAYDAY przy ul. Perseusza 11) został przeniesiony do nowej lokalizacji i aktualnie znajduje się w budynku tzw. „przychodni specjalistycznej”, przy ul. Kościuszki 15a – Gabinet POZ.
    Godziny pracy punktu Punktu Szczepień Powszechnych pozostają bez zmian tj. od poniedziałku do piątku, od godziny 7:30 do 15:00. Numery telefonów – 609 311 864 oraz 665 710 770.