PRZEDŁUŻONA REJESTRACJA NA NIEODPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE

Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. informuje o możliwości wykonania 200 dodatkowych, nieodpłatnych szczepień w ramach programu profilaktyki zdrowotnej dotyczącego szczepień przeciwko grypie u osób powyżej 65 roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Pacjenci, w ramach programu, będą mieli  wykonane badanie lekarskie – kwalifikację do szczepienia, szczepienie przeciw grypie, a także otrzymają zaświadczenie o szczepieniu.

Rejestracja pacjentów do programu  odbywać  się będzie  w trybie „bez skierowania”, wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 609312462,  w dniu 25 listopada 2020 r.  (środa) w godzinach od 10:00 do 14:00.

Przy szczepieniu każdy Pacjent zobowiązany będzie do okazania dowodu tożsamości lub zaświadczenia, potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Badania i szczepienia odbywać się będą w  gabinecie lekarskim w POZ, przy ul. Kościuszki 15 a.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.