UWAGA: ZMIANA GODZIN REJESTRACJI NA POBRANIE WYMAZU W KIERUNKU COVID-19

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na pobranie wymazu w kierunku COVID -19 – pod numerem telefonu  76 837 33 48 – czynna jest codziennie, w następujących godzinach:

• od poniedziałku do piątku – od 8.00 do 14.30,
  • w soboty, niedziele i święta – od 9.00 do 11.00.

W trakcie rejestracji Pacjent uzyska informację o godzinie i dacie pobrania wymazu.

Prosimy Pacjentów o punktualne zgłaszanie się do Punktu Pobrań w wyznaczonych godzinach.

Pacjent, który nie zarejestrował się na pobranie wymazu, zostanie przesunięty na koniec kolejki, przy czym nie ma gwarancji pobrania wymazu w danym dniu.

Przypominamy, że Punkt Pobrań COVID-19 znajduje się  obok Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR).

Uwaga: Pacjenci nie posiadający skierowania od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), mogą wykonać badanie odpłatnie.