Zmiana nazwy Głogowskiego Szpitala Powiatowego na Szpital Głogowski
Informujemy, że w związku ze zmianami właścicielskimi, dotychczasowy Głogowski Szpital Powiatowy funkcjonuje pod nazwą Szpital Głogowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Zmiana nazwy jest konsekwencją przejęcia przez Gminę Miejską Głogów połowy udziałów w spółce od Powiatu Głogowskiego. Wspólne zaangażowanie obu samorządów ma umożliwić skuteczniejsze inwestowanie w rozwój placówki, pozyskiwanie specjalistów oraz budowanie nowoczesnego centrum opieki zdrowotnej odpowiadającego potrzebom mieszkańców Głogowa i regionu.
Nasza nowa misja brzmi : ” Słuchamy. Rozumiemy. Leczymy”.
Jest to symboliczne otwarcie kolejnego rozdziału w historii szpitala- rozdziału, którego najważniejszym celem pozostaje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort pacjentów.
Dziękujemy mieszkańcom, pracownikom oraz partnerom za zaufanie i wspólne tworzenie przyszłości szpitala.