7 KWIETNIA 2024 R. – ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA ORAZ ŚWIĘTO PRACOWNIKA OCHRONY ZDROWIA

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zdrowia oraz Święta Pracownika Ochrony Zdrowia,

wszystkim Pracownikom Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.

serdecznie dziękujemy za wykonywanie wspaniałej pracy,

wymagającej zaangażowania i cierpliwości, troski, empatii  i poświęcenia,

która przyczynia się do poprawy zdrowia i jakości życia Pacjentów.

Życzymy Państwu wielu sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego,

codziennej satysfakcji z wykonywanej pracy

oraz doskonałego zdrowia, pogody ducha, siły, energii i uśmiechu.

Wszystkiego, co najlepsze – wszelkiej radości i pomyślności

– tak w życiu zawodowym, jak i rodzinnym!

Z wyrazami szacunku i uznania

Zarząd Spółki

_____________________________________________
Hasło tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia brzmi: „My health, my right” (tłum. „Moje zdrowie, moje prawo”).
„Tegoroczny temat został wybrany tak, aby bronić prawa – każdego i wszędzie – do dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych, edukacji i informacji, a także bezpiecznej wody pitnej, czystego powietrza, dobrego odżywiania, wysokiej jakości warunków mieszkaniowych, godnych warunków pracy i środowiska oraz – szczególnie – wolności od dyskryminacji.”
Więcej informacji o tegorocznym Światowym Dniu Zdrowia znajdziecie Państwo na stronie WHO Światowy Dzień Zdrowia 2024(link)