Akredytacja do kształcenia lekarzy specjalistów w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Blisko roczne starania Zarządu Głogowskiego Szpitala Powiatowego zostały uwieńczone sukcesem i w dniu 27.09. 2018 r. na stronach  Ministerstwa Zdrowia umieszczono informację o przyznaniu głogowskiemu szpitalowi akredytacji i miejsc szkoleniowych dla dwóch rezydentów w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Tym samym głogowski szpital uzyskał możliwość przyjęcia i szkolenia młodych lekarzy, którzy ucząc się będą wykonywali świadczenia medyczne dla Pacjentów. Głogowski Szpital Powiatowy powraca do grona najlepszych podmiotów medycznych, które oprócz leczenia mają uprawnienia do kształcenia nowych pokoleń lekarzy specjalistów.